Главная Про нас

Про нас

Інтернет-магазин ShinaDiski: автомобільні шини та диски від світових виробників

ShinaDiski – найбільший магазин шин та дисків для широкого спектру легкових, легковантажних, вантажних автомобілів, мотоциклів та квадроциклів. На внутрішньому ринку компанія успішно працює з 2007 року і є лідером в своєму сегменті.

Постійно зростаючий асортимент – це багатий і різноманітний вибір літньої, зимової, всесезонної гуми, також литих і сталевих дисків та аксесуарів від провідних світових виробників. Ще ми реалізуємо акумулятори, пневматичний та ручний інструментарій для обслуговування авто.

Компанія ShinaDiski є офіційним дилером відомих брендів Michelin, GoodYear i Nokian, що підтверджено відповідними сертифікатами. Загальний перелік брендів, продукція яких надана в онлайн-магазині, складає більше 110.

Під егідою нашої компанії створено три фірмових центри TYRE PLUS, що мають безпосередньо пряме відношення до брендової мережі Michelin. Такі сервісні центри надають комплексні послуги з обслуговування легкових автомобілів, а саме:

  • - шиномонтаж,
  • - ремонт дисків та шин,
  • - сезонне зберігання гуми тощо.

Реалізація автомобільних шин та дисків відбувається через онлайн-магазин та в магазинах сервісних центрів.

Для сезонного зберігання коліс використовуються спеціально обладнані складські приміщення, де підтримується необхідний температурний режим. Шиномонтаж, ремонт і балансування гуми проводиться досвідченими спеціалістами на сучасному обладнанні. Команда ShinaDiski складає близько 40 висококваліфікованих фахівців, а стаціонарні магазини компанії знаходяться в Києві та Одесі. Більш детальну інформацію про роботу та перелік послуг можна дізнатися за телефонами:

  • (096) 000 03 87
  • (095) 000 03 87
  • (044) 361-27-10
  • (093) 199-98-65

Ми працюємо як з фізичними, так і юридичними особами.

Чому обирають ShinaDiski

Весь асортимент товару має високу якість. Запропонована ​​в каталозі продукція сертифікована за європейськими стандартами. Гарантія від виробника - до 3 років. Серед наших партнерів - тільки офіційні виробники та надійні постачальники. Права споживачів захищені на законодавчому рівні.

Надійність і високий рівень обслуговування. Доставка придбаних у магазині дисків та гуми на авто проводиться за участю провідних логістичних компаній, а також можливий самовивіз. Оплата здійснюється при отриманні. Спосіб оплати – готівковий та безготівковий розрахунок. Для зручності пошуку шин та дисків на сайті shinadiski.com.ua є онлайн-калькулятор. Інформаційна підтримка фахівців магазину - безкоштовна.

Демократичні розцінки. Цінова політика компанії ShinaDiski відповідає рамкам лояльності - ми пропонуємо вартість від виробника, тому з нами співпрацюють і роздрібні, і оптові покупці.


Шинный центр  Tyre Plus
м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 196 Б
Пн.-Пт. 9:00 – 19:00; Суб. 10:00 – 15:00; Нед. – вихідний


 

Шинный центр Tyre Plus
м. Одеса, вул. Миколаївська дорога 124а (завод ЗГВ)
Пн.-Пт. 9:00 – 18:00; Суб. 10:00 – 15:00; Нед. – вихідний


 

Шинный центр Tyre Plus
м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип, 41/А (колишня вул. Гайдара)
Пн.-Пт. 9:00 – 18:00; Суб. 10:00 – 15:00; Нед. – вихідний


Наши сертифікаты


     


 

    ТОП Категори ТОП Товары Шины и диски

Оставьте свой электронный адрес и получите

100 грн. на первую покупку.